Operátor výroby s možností ubytování (Hluk) Uherské Hradiště

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Uherské Hradiště

Nabízený plat:

26000 - 28000 Kč za měsíc

Značka:

A10603

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Pro to, abyste u nás mohli jako Operátor výroby pracovat, nemusíte umět ani znát nic speciálního. Důležitá je především ochota a chuť pracovat, časová flexibilita a manuální zručnost.

Náplň práce

Do závodu, který působí v Hluku od roku 1986 jako tradiční dodavatel automobilových klimatizací, hledáme operátory do výroby. Společnost se zabývá výrobou komponentů klimatizačních a chladicích systémů a řešení pro řízení teploty a energií v automobilech. Jako její zaměstnanec budete obsluhovat stroj, hlídat ho a starat se o plynulý provoz.

Nabízíme

* stabilní práce na hlavní pracovní poměr
* práce v čistém prostředí a moderní hale
* možnost ubytování (měsíční poplatek 1500 Kč)
* možnost svozu na každou směnu
* třísměnný nebo nepřetržitý provoz
* příplatek za noční a odpolední směny
* příplatek za víkendy
* motivační měsíční prémie

Kontaktní osoba:
Radka Uchytilová
Tel: +420 720 951 358